Підготовка до пологів. Вправи кегеля

Вправи Кегеля – це комплекс вправ на укріплення м’язів тазового дна. Вони дуже прості та дуже корисні. Наполегливо рекомендуємо ознайомитися! :-)

Підготовка до вправ:

 • по-перше, щоб уникнути дискомфорту, треба випорожнити сечовий міхур перед початком вправ;
 • щоб робити вправи, необхідно чітко зрозуміти, які м’язи ми будемо тренувати, щоб концентруватися тільки на них. Так звані «м’язи Кегеля» виявити досить просто: це ті м’язи, які відповідають за припинення сечовипускання. Або, є ще один спосіб – ввести палець, чи два неглибоко у піхву, та стиснути. М’язи що напружуються – саме ті, що нам потрібні.
 • вправи можна робити, сидячи на стільці, або лежачи – як Вам зручно.

Є безліч варіантів цих вправ, як і будь-які інші, м’язи промежини можна тренувати по-різному. Приведемо загальні рекомендації:

 1. Починайте з легких вправ. Не треба перенапружуватися. Спробуйте стиснути м’язи промежини на 5 секунд. Концентруйтеся на процесі напруження. Далі – на декілька хвилин розслабтеся. Старайтеся, щоб розслаблення було повним.
 2. Ви можете напружувати м’язи короткою пульсацією, або напружити і декілька секунд тримати. Можна придумувати щось своє: наприклад, дуже повільно стискати м’язи, підвищуючи напруження. Далі, коли Ви звикнете до вправ, можна буде збільшувати нагрузку – головне, слідкувати щоб Вам було комфортно, щоб уникати перенапруження. Але треба щоб це було досить складно: інакше не буде ефекта.
 3. Робіть вправи регулярно, хоча б раз у день. Знайдіть свій розпорядок, робіть вправи на роботі, або у транспорті – їх виконання не помітно, але дуже корисно.
 4. Не кваптеся. Перші результати (по даним опитувань) Ви самі зможете відчути вже після 4-6 тижнів регулярних тренувань.
 5. Не затримуйте дихання під час вправ. Легше робити вправи, напружуючись на видиху.

Плюсів від цих тренувань безліч, ми не перебільшуємо.

Ось декілька:

 • Укріпляє м’язи, вчить їх контролювати.
 • М’язи становляться більш еластичними, тому зменшується шанс розриву, та менше відчувається біль при пологах.
 • Більш швидке проходження пологів та легше відновлення після пологів.
 • Це профілактика проблем сечовипускання.
 • Значно покращується якість сексуального життя.

Вправи Кегеля довели свою ефективність, вони дуже популярні у всьому світі. Вони можуть бути корисні не тільки для жінок, але й для чоловіків, тому ви можете робити їх разом.

  Відгуків: 0
Ваше Ім'я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка: Погано           Добре

Введіть код , вказаний на зображенні: