Рідина для передродового масажу

Natalis™ Phyto Perineal Massage Fluid 
Responsive image

Рідина для перинеального масажу Natalis™ Phyto Perineal Massage Fluid зроблена із природних складових без додавання консервантів з метою зменшення ризику розриву промежини.


Склад:

Олія мигдальна (Prunus Amygdalus Dulcis), олія паростків пшениці (Triticum Vulgare ), токоферол (вітамін Е), лімонен, цитронелол.


Natalis™ Phyto Perineal Massage Fluid має оптимальний склад для проведення перінеального масажу:

  • мигдальна олія ідеально зволожує і пом'якшує, вона підходить для будь-якого типу шкіри та, що важливо, не визиває алергічних реакцій;
  • олія паростків пшениці має унікальний склад: це джерело багатьох вітамінів та біологічно активних речовин;
  • вітамін Е - це перший антиоксидант серед вітамінів. Він покращує процеси обміну речовин та регенерацію тканин;
  • лімонен та цитронелол дають рідині приємний цитрусовий аромат.

Таке поєднання робить масажну рідину Natalis™ Phyto Perineal Massage Fluid ефективною, безпечною, та приємною у використанні.

У числених наукових дослідженнях було показано, що традиційний перинеальний масаж протягом вагітності допомагає ефективно знизити ризик розриву промежини.

Beckmann MMGarrett AJДопологовий масаж промежини для зменшення травм промежиниКокранівська база даних систематичних оглядів2006, Випуск 1. Стаття No.:CD005123. DOI: 10.1002/14651858.CD005123. публікація 2.

«Допологовий масаж промежини допомагає зменшити як травмування промежини під час пологів, так і больовий синдром згодом. Більшість жінок прагнуть народити дитину без розривів і розрізів промежини, і накладання швів, оскільки це часто викликає біль і подальший дискомфорт, що може негативно позначитися на статевій функції. Масаж промежини протягом останнього місяця вагітності, запропонований в якості одного із рішень цієї проблеми, сприяє розширенню тканин під час пологів. Дані, отримані під час чотирьох тестових випробувань (за участю 2497 жінок) показали, що масаж піхви, який проводила жінка або її партнер (при цьому всього один або два рази на тиждень, починаючи із 35 тижня вагітності), зменшував вірогідність травмування піхви (головним чином епізіотомій) і виникнення больових синдромів. Ефект був очевидним для жінок, які до того не мали вагінальних пологів, проте менш помітний у тих, хто до того народжував дітей шляхом вагінальних пологів. Дослідження на основі випадкової вибірки щодо масажних пристроїв не проводились.»

Рекомендується починати робити перинеальний масаж за допомогою Natalis™ Phyto Perineal Massage Fluid, приблизно за 6-8 тижнів до очікуваної дати пологів. Масаж слід робити протягом 10-15 хвилин щонайменше 3-4 рази на тиждень.  

 
 
Будь ласка, уважно прочитайте  Коротку характеристику препарату перед початком застосування рідини для перинеального масажу Natalis™ Phyto Perineal Massage Fluid,